Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Bazar nábytku a elektra
Cejl 501/33
Brno 60200
bazarbrno@seznam.cz
774 26 90 26
774 41 77 00

Obchodní podmínky
Obchodní podmínky


Obchodní podmínky e-shopu www.bazarnabytku-zastavarna.cz

 

PROVOZOVATEL


Internetový obchod s použitým zbožím www.bazarnabytku-zastavarna.cz provozuje firma Jiří Růžička provozovna:Cejl 33, 602 00, Brno, IC:60422319, Martin Růžička provozovna:Cejl 33, 602 00, Brno, IC:75785986 (dále jen provozovatel)

Jiří Růžička
Registrace u živnostenského úřadu města Brno
IC : 60422319
Místo podnikání : Velkopavlovická 6

Martin Růžička
Registrace u živnostenského úřadu města Brno
IC : 75785986
Místo podnikání : Velkopavlovická 6

 

OCHRANA DAT A OSOBNÍCH ÚDAJU


Provozovatel stránek www.bazarnabytku-zastavarna.cz prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje osobní povahy, které získá od svých zákazníku, nebude sdělovat třetím osobám a bude je využívat výlučně pro potřebu obchodního styku se svými zákazníky. Současně se provozovatel zavazuje na žádost registrovaného uživatele provést vymazání jeho registrovaných údajů.

 

OBJEDNÁVKA


1. Je možno objednávat přes web (www.bazarnabytku-zastavarna.cz), v případě objednání zboží "na firmu" musí objednávka obsahovat i IČ a DIČ. Nebude-li kontakt na objednavatele úplný objednávku nebudeme akceptovat.

POKUD SE JEDNÁ O NÁBYTEK

2. Osobní odběr na prodejně v Brně.

 

TERMÍN DODÁNÍ


Obvyklý termín dodání jsou do 3 pracovních dnů.

 

DOPRAVA A CENA DOPRAVY


K dopravě využíváme služeb firmy PPL.Podrobnosti v menu webu "Doprava".Osobní převzetí zboží pouze v Brně ul.Cejl 33.

 

ÚHRADA ZA ZBOŽÍ


V případě dodání "Na dobírku", je úhrada v hotovosti placena přímo přepravci (PPL) při předání zboží. V případě volby "Osobní odběr" je platba v hotovosti (ne kartou) na naší adrese v kamenné prodejně. V případě volby "platba kartou" se částka hradí na č.ú. 4747789001/5500.

 

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ


Objednané zboží je doručeno přepravní službou po celé ČR, nebo je možno si ho převzít osobně na výše uvedené adrese.Pokud po převzetí zjistíte mechanické nebo jiné viditelné poškození, ihned nás o tom informujte, nejpozději do 3 dnů od převzetí zásilky. Na pozdější reklamace poškození zásilky nebude brán zřetel.

 

ZÁRUKA NA ZBOŽÍ


ZBOŽÍ V NAŠEM E-SHOPU NENÍ NOVÉ, JEDNÁ SE POUZE O ZBOŽÍ POUŽITÉ A NEPOUŽITÉ.

NA VŠECHNO ZBOŽÍ CO SI OD NÁS KOUPÍTE VÁM DÁME ZÁRUKU NA VYZKOUŠENÍ.

 

REKLAMACE


Pokud nebude dohodnuto jinak, reklamace se vyřizují v sídle provozovatele. Reklamace se řídí Občanským zákoníkem, Obchodním zákoníkem a Zákonem o ochraně spotřebitele. V případě vady zboží, která se projeví v průběhu záruční doby, má zákazník právo na  vrácení peněz dle účtované ceny zboží včetně poštovného. Při reklamacích zasílaných poštou na dobírku bez předchozí dohody má prodávající právo zásilku odmítnout. Záruční doba se prodlužuje o dobu vyřizování reklamace, v případě nahrazení výrobku novým výrobkem, začíná běžet záruční doba nová. V případě neoprávněné reklamace bude zákazníkovi naúčtováno případné zaslání na jeho adresu.

 

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY / bez udání důvodu


Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku c. 367/2000 odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí být zboží vráceno v původním stavu a posláno zpět v uvedené lhůtě (rozhodující je datum odeslání). Po obdržení takto vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí peníze za zboží, včetně poštovného převodem na účet nebo mu je vydá v hotovosti na adrese provozovatele. Koupě zboží, kde je konečným příjemcem podnikatel/firma se neřídí občanským zákoníkem, ale obchodním zákoníkem, a v takovém případe nelze od kupní smlouvy odstoupit.Provozovatel nenese jakoukoliv odpovědnost vůči zákazníkovi nebo třetím osobám za případné škody, vzniklé opožděným dodáním zboží nebo nedodáním zboží.

 

PLATNOST ÚDAJU, CENY


Veškeré údaje uváděné na stránkách www.bazarnabytku-zastavarna.cz jsou nezávazné a podléhají potvrzení ze strany provozovatele.Některé fotografie na webu jsou pouze ilustrační. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu cen.

 

OSTATNÍ UJEDNÁNÍ


Kupující bere na vědomí a souhlasí, že práva a povinnosti mezi prodávajícím a kupujícím se kromě těchto obchodních podmínek řídí obchodními podmínkami prodávajícího, které jsou k dispozici v sídle prodávajícího nebo na jeho internetových stránkách a postup při uplatnění nároku z vad zboží (reklamace) reklamačním řádem prodávajícího, který je k dispozici rovněž v sídle prodávajícího nebo na jeho internetových stránkách.

Kupující prohlašuje, že se před vyplněním objednávky a jejím odesláním seznámil s těmito obchodními podmínkami, obchodními podmínkami prodávajícího a reklamačním řádem prodávajícího a že s těmito souhlasí.

Vyplněním a odesláním elektronické objednávky (či jiné formy objednávky prostřednictvím komunikace na dálku, např. faxem) kupující současně potvrzuje, že mu byly prodávajícím v jeho obchodních podmínkách přístupných z 'www prohlížeče' poskytnuty informace dle ust. § 53 odst. 4 občanského zákoníku, tj. identifikační údaje prodávajícího (obchodní název, IČ, sídlo, event. bydliště v případě fyzické osoby), název objednaného zboží a jeho hlavní charakteristiky, cena zboží, náklady na dodání, způsob platby a dodání, poučení o právu na odstoupení od smlouvy dle ust. § 53 odst. 6 občanského zákoníku, náklady na použití komunikačních prostředků na dálku a doba, po kterou zůstává nabídka nebo cena v platnosti.

 

PLATNOST OBCHODNÍCH PODMÍNEK


Tyto obchodní podmínky se vztahují na obchodní případy realizované využitím webu  www.bazarnabytku-zastavarna.cz . Tyto obchodní podmínky jsou platné od 24.9.2009 do odvolání.